02.05.2010, 19:01
WOW!Jeszcze trochę i będziesz robiła akwaria z rangi światowej- http://www.youtube.com/watch?v=aTI8CKCElJo choć masz lepsze od niektórych.
SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water

