• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prapłetwiec
#2

Z tego co przetłumaczyłem z zagranicznych stron moim kulejącym angielskim:
jakość wody nie jest ważna, znieść wiele ryba potrafi, utopi się jednak jeżeli nie będzie miała możliwości zaczerpnięcia powietrza. Zje tak rośliny jak i ryby, nawet ze swego gatunku jeżeli dużo mniejsza będzie. Z dużymi rybami też średnio się nada jako że jest zbyt powolna i strachliwa żeby zdobyć pokarm. Napastowana przez inne ryby stanie się wobec nich agresywna i najpewniej je pozabija, jako że w akwariach dorasta średnio do 130 cm. Nie potrzebuje jednak aż tak dużego akwarium jak inne ryby tych gabarytów gdyż nie pływa ciągle w te i we wte jak jakieś arowany głupie.
Lubią się chować pod kamieniami itp jednak lepiej na to uważać, może się łatwo pokaleczyć. Z podłoża najlepszy będzie piasek lub mały, nieostry żwirek.

W poznaniu ktoś sprzedaje takie monstrum, z tego co się dowiedziałem razem z jakimiś innymi spokojnymi rybami.
ph 6.5 - 7,5, temp 25-30


Wiadomości w tym temacie
prapłetwiec - przez gerard36856 - 10.05.2010, 18:50
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 22:42
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 10.05.2010, 22:47
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 23:07
RE: prapłetwiec - przez Kaef - 10.05.2010, 23:33
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 11.05.2010, 00:08
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 11.05.2010, 00:44
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 09:31
RE: prapłetwiec - przez apri cort - 11.05.2010, 09:36
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 10:59
RE: prapłetwiec - przez Kejdi - 11.05.2010, 11:21

Skocz do: