11.05.2010, 00:08
Zwracanie uwagi to jedno, a obrażanie to drugie. Skoro taki z Ciebie lingwista to się wykaż, a nie leń się, bo to co napisałeś to ja w klasach 2gich prywatnego nauczania przerabiam. Można mieszkać nawet w Londynie przez 5 lat, a się nie nauczyć poprawnej interpretacji na język docelowy i rozumienia czytanego tekstu. Skoro piszesz na polskim forum, to pisz po polsku, a nie "Kali jeść Kali pić", jest to nawet wyraz braku szacunku do osoby, do której piszesz. Innymi słowy, kończąc - przykładaj się.
