• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prapłetwiec
#6

Zwracanie uwagi to jedno, a obrażanie to drugie. Skoro taki z Ciebie lingwista to się wykaż, a nie leń się, bo to co napisałeś to ja w klasach 2gich prywatnego nauczania przerabiam. Można mieszkać nawet w Londynie przez 5 lat, a się nie nauczyć poprawnej interpretacji na język docelowy i rozumienia czytanego tekstu. Skoro piszesz na polskim forum, to pisz po polsku, a nie "Kali jeść Kali pić", jest to nawet wyraz braku szacunku do osoby, do której piszesz. Innymi słowy, kończąc - przykładaj się.


Wiadomości w tym temacie
prapłetwiec - przez gerard36856 - 10.05.2010, 18:50
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 22:42
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 10.05.2010, 22:47
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 23:07
RE: prapłetwiec - przez Kaef - 10.05.2010, 23:33
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 11.05.2010, 00:08
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 11.05.2010, 00:44
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 09:31
RE: prapłetwiec - przez apri cort - 11.05.2010, 09:36
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 10:59
RE: prapłetwiec - przez Kejdi - 11.05.2010, 11:21

Skocz do: