• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prapłetwiec
#8

dziekuje.
prapletwca nalezy odpuscic chyba. 400litrow to absoluty maks jaki moge mu dac. a to ze by nie mogl umrzec w takim akwarium to mnie nie satysfakcjonnuje.. jakis komfort musi byc, jasna sprawa. zalozymy zupelnie inny biotop i final Wink bede stary i bogaty to se walne taaakie akwarium ze straszliwym prapletwcem. (kazddy pewno tak mowi czasem Big Grin )


Wiadomości w tym temacie
prapłetwiec - przez gerard36856 - 10.05.2010, 18:50
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 22:42
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 10.05.2010, 22:47
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 10.05.2010, 23:07
RE: prapłetwiec - przez Kaef - 10.05.2010, 23:33
RE: prapłetwiec - przez fixxxer - 11.05.2010, 00:08
RE: prapłetwiec - przez Yacek - 11.05.2010, 00:44
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 09:31
RE: prapłetwiec - przez apri cort - 11.05.2010, 09:36
RE: prapłetwiec - przez gerard36856 - 11.05.2010, 10:59
RE: prapłetwiec - przez Kejdi - 11.05.2010, 11:21

Skocz do: