11.05.2010, 09:31
dziekuje.
prapletwca nalezy odpuscic chyba. 400litrow to absoluty maks jaki moge mu dac. a to ze by nie mogl umrzec w takim akwarium to mnie nie satysfakcjonnuje.. jakis komfort musi byc, jasna sprawa. zalozymy zupelnie inny biotop i final
bede stary i bogaty to se walne taaakie akwarium ze straszliwym prapletwcem. (kazddy pewno tak mowi czasem
)
prapletwca nalezy odpuscic chyba. 400litrow to absoluty maks jaki moge mu dac. a to ze by nie mogl umrzec w takim akwarium to mnie nie satysfakcjonnuje.. jakis komfort musi byc, jasna sprawa. zalozymy zupelnie inny biotop i final
bede stary i bogaty to se walne taaakie akwarium ze straszliwym prapletwcem. (kazddy pewno tak mowi czasem
)
