02.06.2010, 22:00
robto napisał(a):Witam Jak w temacie mam 600 zł na wydanie i myślałem o pokrywie do akwarium 100x40x50 i filtrze kubełkowym, co proponujecie? Akwarium prawdopodobnie towarzyskie (jeszcze nie wybrana obsada). Czekam na porady i z góry dziękuję.
Ale szkło juz masz czy jak bo nie rozumiem? Jesli masz juz akwa to jak najbardziej kupuj kubeł i pokrywe

