26.07.2010, 18:19
Co polecacie na trawnik z przodu?
Moze jakieś linki?
a moze ktoś ma do oddania/sprzedania nadmiaru ?
temat został wycięty z innego jako OT.
Korzystaj z opcji SZUKAJ, jak nic nie znajdziesz to nie zaśmiecaj wątków problemami nie mającymi z nimi związku - oszczędź innym poszukiwaczom odpowiedzi czytania postów nie na temat.
Kejdi
Moze jakieś linki?
a moze ktoś ma do oddania/sprzedania nadmiaru ?
temat został wycięty z innego jako OT.
Korzystaj z opcji SZUKAJ, jak nic nie znajdziesz to nie zaśmiecaj wątków problemami nie mającymi z nimi związku - oszczędź innym poszukiwaczom odpowiedzi czytania postów nie na temat.
Kejdi
Zła kula !!!
