01.08.2010, 22:47
(01.08.2010, 16:44)Kondziu360 napisał(a): Matko... Z taką ręką do aranżacji trzeba się urodzić...Nie
Wcale nie uważam ze mam ręke do aranżacji
Tu nie ma aranżacji....(01.08.2010, 16:57)peter10 napisał(a): Nie przesadzaj ... wystarczy mieć odpowiednie elementy i je dopasowaćAlbo dopasowac na żywioł to co się ma bo na odpowiednie nie ma kasy

(01.08.2010, 17:00)Kondziu360 napisał(a): A żeby mieć elementy trzeba mieć PIENIĄDZENaprawdę?Co w przypadku ucznia szkoły średniej nie zawsze w wysokich kwotach jest możliwe
Dziewczyna i tak mi głowe suszy że za dużo forsy w akwa ładuje
Akwarium cudne...
No to.... Gdyby nie to ze jest tam ADA to restart wyniósłby mnie 35 zł
Bo równie dobrze mógłby tam być żwirek
Są trawnikowe, więc wszystko jedno bo zarośnie
Pomysl
Militarius też jest uczniem średniej szkoły
(01.08.2010, 18:36)militarius napisał(a): Baniak pierwsza klasaKubaA co dopiero będzie jak podrośnie...
To Twoja robota
Dzięki jeszcze raz za pomoc 
(01.08.2010, 18:52)greg3or napisał(a): Jak na świeżo zalany to już jest bardzo dobrze czekam na foty z wyklarowaną wodąNie wyklarowana bo łapki wsadziłam
Ale widać lepiej 



200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html

Co w przypadku ucznia szkoły średniej nie zawsze w wysokich kwotach jest możliwe