09.08.2010, 10:23
Ciężko będzie z trawniczkiem! Mam podobny stosunek światło/litraż i ciężko z jakimikolwiek roślinkami, a trawniczki są najgorsze! Jeżeli chcesz się "pobawić" możesz coś wykombinować z gałęzatką - jeżeli delikatnie rozłożysz te kuleczki stworzysz kawałek trawnika, po kilku "zdeptanych" kulkach zapełnisz żwirek/piasek!
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
- Paweł - 54l - Akwarystyka - Muzyka - Gry komputerowe
