23.08.2010, 11:32
Mała aktualizacja... Tamte zdjęcia robiłem krótko po zalaniu więc woda była jeszcze nieco mętna.
Teraz jest juz klarowna, a i pyszczaki zaczęły przemieszczać piasek.
Mała więc aktualizacja.
Chciałem też poradzić się was co myślicie o małym nurzańcu w miejscu gdzie zaznaczyłem kropką.... no może KROPĄ
Nadmienię też, że tło troche się odróżnia od zbiornika ponieważ świeci na nie zwykła świetlówka ze światłem białym. Ale mam taką szybę ciemno żółtą ze stolika który kiedys przypadkowo zbiłem
więc wytnę kawałem i dam pod świetlówkę... powinno wtedy wyglądać dobrze...
Pozdrawiam.

Nowa "skryjówka" jednego z maingno
Teraz jest juz klarowna, a i pyszczaki zaczęły przemieszczać piasek.
Mała więc aktualizacja.
Chciałem też poradzić się was co myślicie o małym nurzańcu w miejscu gdzie zaznaczyłem kropką.... no może KROPĄ

Nadmienię też, że tło troche się odróżnia od zbiornika ponieważ świeci na nie zwykła świetlówka ze światłem białym. Ale mam taką szybę ciemno żółtą ze stolika który kiedys przypadkowo zbiłem
więc wytnę kawałem i dam pod świetlówkę... powinno wtedy wyglądać dobrze... Pozdrawiam.

Nowa "skryjówka" jednego z maingno

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...
