23.08.2010, 11:46
Pamiętaj że lepsze jest wrogiem dobrego.Jak dla mnie zostaw tak jak jest,ale to twoje akwarium i zrobisz jak zechcesz.
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
