04.09.2010, 20:35
(29.08.2010, 15:40)Silverrro napisał(a): Nic dodać nic ujac akwa jest superrrrrr mega superrrrrrrrr 10/10 pkt
Dzięki

Dzisiaj przycinka, podmiana wody i porządki. Troszke od nich kurzu na roslinkach z podłoża
Została też wymieniona deszczownia z eheimowskiej na rurke z plexy- na całą długosć baniaka. Z krótką deszczownia miałam mega pralke w baniaku do tego stopnia, że wywalało mi henia z podłoża
Tak to teraz wygląda


200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
