05.09.2010, 16:02
Fajna jest ta pustka na górze wypełniona pstrążenicami 
Ile jest otworów w rurce i w jakiej odległości? Jaka średnica i gdzie taką fajną rurkę przezroczystą kupiłaś? Zrobiłabym taki patent w Tandze, bo nie mam jak zakryć deszczowni.

Ile jest otworów w rurce i w jakiej odległości? Jaka średnica i gdzie taką fajną rurkę przezroczystą kupiłaś? Zrobiłabym taki patent w Tandze, bo nie mam jak zakryć deszczowni.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
