13.09.2010, 17:24
(12.09.2010, 20:44)apri cort napisał(a): Dzieciaki! Jak fajnie!!No to zapraszam
Ale bym się porelaksowała przed tym zbiornikiem pijąc kawkę!

A swoja drogą to warto zaznaczyc, ze mam niewiele ryb. I dzieki temu mogę obserwować ich zachowania społeczne, tarła, odchów maluchów.... Gdybym napaćkała ile wlezie zwierzyny to wszystko to co pozwala być baniakowi ostoją relaksu, obserwacji i ozdobą przestałoby istnieć
(12.09.2010, 21:09)susel napisał(a): Super!Wszystkie pielęgniczki są piękne. I nie jest to piękno w kiczowatym wydaniu, tylko w tym najdoskonalszym
Ta pielęgniczka jest piękna
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
