26.09.2010, 22:17
(26.09.2010, 22:11)apri cort napisał(a): Da się jakoś karmienie nakręcić...?Nie bardzo. Telefonem nie da rady bo jakość zbyt słaba i na takich szkitach ostrości nie łapie, a kamery nie umiem obsługiwac
Ja tylko fotoaparatowa jestem .... No i tak by nie było nic widać, bo larwy artemii są malutenieńkie.W sumie to wygląda tak:
W strzykawce mam naciągniętą przeplukaną artemie ( solowca znaczy), zakładam wężyk i wpuszczam najpierw część dla większych głodomorów ( to cudowny pokarm pełen wartości, witamin i świetnie wybarwiajacy). Kiedy neony i reszta rzucają sie u góry na papu to wtedy rureczke pod maluchy i wpuszczam dla nich. Już kumają, że rureczka to papu i szybko z mamą się zbiegają.
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
