09.10.2010, 12:00
Maluchy jednej z samic nadal żyją. Minął ponad miesiac. Mają już kształt rybki. Są urocze. Ilość nieznana, bo w zielsku truno policzyc. Pielęgniczki rosną ogólnie wolno. Ale z doświadczenia widzę, ze w ogólnym rosną wolniej niż w baniaku sterylnym. W chwili obecnej mają gdzieś koło 1 cm i w sumie tylko tata może im zagrozić.
Druga samiczka dzisiaj wyprowadziła kolejne maluszki. Maluteńkie przecinki
Dzisiaj postaram się zrobić fotki baniaka. Maluchom nie dam rady, bo żeruja na dnie pośród echinodorusa tennelusa i małego henia. Nie da rady je uchwycić...
Druga samiczka dzisiaj wyprowadziła kolejne maluszki. Maluteńkie przecinki

Dzisiaj postaram się zrobić fotki baniaka. Maluchom nie dam rady, bo żeruja na dnie pośród echinodorusa tennelusa i małego henia. Nie da rady je uchwycić...
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
