10.10.2010, 19:59
Fantastyczny zbiornik,szczerze przyznam-zazdroszczę Ci takiego aqua...
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
