10.10.2010, 20:12
Prawdę powiedziawszy wolę normalne roślinniaki, ale tu naprawdę zrobiło się fajowo 
Dwie ostatnie fotki są extra.
Zapraszam do odwiedzenia mojego niby roślinniaka, wystrój zupełnie inny ale ciekaw jestem co o nim myślisz

Dwie ostatnie fotki są extra.Zapraszam do odwiedzenia mojego niby roślinniaka, wystrój zupełnie inny ale ciekaw jestem co o nim myślisz
375l - Roślinne
http://www.akwaswiat.net/-375l-greg3or-r...23370.html
Zapraszam !! Zlikwidowane na okres przeprowadzki ( 1 - 5 m-cy )
30l Aquael - Aktywne
http://www.akwaswiat.net/-30l-greg3or-t-34114.html
