11.03.2011, 18:07
Mam od dawna czyścik, ale lepiej mieć i żyletkę i to. Tym tylnej szyby nie wyczyści, z bocznymi też są problemy. Poza tym tym tych zielenic w formie kropek nie usunie. Dodatkowo trzeba bardzo uważać, żeby żwirek nie dostał się między czyścik a szybę, bo strasznie rysuje się szyba.

