12.03.2011, 23:20
Skoro to Twoje pierwsze akawa i krewcie to proponuje granulację 1-3 .Zbiornik nie jest za duży wiec mniejsza wielkośc bedzie ładniej się prezentowała .
TAk jak moi poprzednicy się wypowiedzieli -kwestia gustu ( ewentualnie obsady zbiornika i preferencji rybek ).
TAk jak moi poprzednicy się wypowiedzieli -kwestia gustu ( ewentualnie obsady zbiornika i preferencji rybek ).
