15.03.2011, 16:52
O_O Ale jebn*łem baboka!
Kufa, wszystko szło gładko i co najważniejsze bez pośpiechu. Pytałem, czekałem i było OK. A tu "jeden pośpiech", bez pytania na forum i zonk. Myślałem, że roślinki te będą jak najbardziej trafne, a tu chwila nie wiedzy i już jedna wpadka. No cóż, mam nauczkę na przszłosc i to dosyc sporą, bo nie lubie wyrzucac pieniędzy w błoto. I teraz pytanie czy te roślinki mam posadzic czy jednak się nie oplaca? A i drugie pytanko ile gdzieś tak musiałbym wydac na roślinki oraz jaką je średnia cena, czy też przedział cenowy roślin? Czy lepiej kupowac u siebie w zoologicznym czy może na allegro/internecie(gdzie bedzie taniej)?
Kufa, wszystko szło gładko i co najważniejsze bez pośpiechu. Pytałem, czekałem i było OK. A tu "jeden pośpiech", bez pytania na forum i zonk. Myślałem, że roślinki te będą jak najbardziej trafne, a tu chwila nie wiedzy i już jedna wpadka. No cóż, mam nauczkę na przszłosc i to dosyc sporą, bo nie lubie wyrzucac pieniędzy w błoto. I teraz pytanie czy te roślinki mam posadzic czy jednak się nie oplaca? A i drugie pytanko ile gdzieś tak musiałbym wydac na roślinki oraz jaką je średnia cena, czy też przedział cenowy roślin? Czy lepiej kupowac u siebie w zoologicznym czy może na allegro/internecie(gdzie bedzie taniej)?
