20.03.2011, 14:46
PS:@Ecnad: Co to jest AQ?
AQ to skrót od akwarium
jestyeś początkującym akwarystą? ja w sumie nie. miałem akwa jakies 4-5 lat temu. nie bylo to akwqrium jakieśbardzo zaawansowane chociaz wielkie bo prawie 200litrów. niestety z powodu przeprowadzki i braku warunków musiałem zakonczyć działalnosc akwarystyczną.chce teraz wznowić akwa z duża iloscia roslin. w tamtym rośliny nie rosły mi ładnie. ale ma kilka pytań. czy jak sadzisz rośliny w ziemi to czy nie robi ci sie czarna woda? troche sie boje tej ziemi....:/ chociaz wiem ze jest to bardzo dobry sposób na rozwój roślin. czytalem jednak w jakimś poradniku ze kategoryczne odradza sie dawanie ziemi na dno... co o tym sądzić?
AQ to skrót od akwarium

jestyeś początkującym akwarystą? ja w sumie nie. miałem akwa jakies 4-5 lat temu. nie bylo to akwqrium jakieśbardzo zaawansowane chociaz wielkie bo prawie 200litrów. niestety z powodu przeprowadzki i braku warunków musiałem zakonczyć działalnosc akwarystyczną.chce teraz wznowić akwa z duża iloscia roslin. w tamtym rośliny nie rosły mi ładnie. ale ma kilka pytań. czy jak sadzisz rośliny w ziemi to czy nie robi ci sie czarna woda? troche sie boje tej ziemi....:/ chociaz wiem ze jest to bardzo dobry sposób na rozwój roślin. czytalem jednak w jakimś poradniku ze kategoryczne odradza sie dawanie ziemi na dno... co o tym sądzić?
