20.03.2011, 17:36
(10.03.2011, 22:37)raftaj napisał(a):(07.03.2011, 23:42)maksiu85 napisał(a): Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-komple...75563.html
Czy jest on wart swoich pieniędzy?
Czy może kompletować całość oddzielnie i wyjdzie taniej?
Nikt nie może odpisać ?? pomóc ?? Ja mamjeszcze takie pytanie jaka jest różnica na sztywno a na złączki ??
Wiem jedno. Posiadałem dwa takie reduktory co w tym zestawie i oba były do bani. Zmieniłem na jbl-a (fakt znacznie droższy ale jest idealnie)
Wiadomo. Człowiek patrzy na pieniądz ale niekiedy nie warto oszczędzać i nerwy tracić. Ktoś kiedyś mi pisał, że ciężko go wyregulować a ja swoje zrobiłem czego żałowałem.
Bulkas. Proponuję przetestować zestaw pod większym ciśnieniem. U mnie wyszło, że miałem dwa przecieki i też takie coś miało miejsce.
