26.02.2008, 22:11
Witam. Co myślicie o takim sprzęcie do akwarium 200l:
filtr wewnętrzny AquaEl Fan 3
filtr kubełkowy Tetra Tec EX 700
grzałka z termostatem Tetra Tec 150W?
Czy potrzeba coś więcej?
filtr wewnętrzny AquaEl Fan 3
filtr kubełkowy Tetra Tec EX 700
grzałka z termostatem Tetra Tec 150W?
Czy potrzeba coś więcej?
