30.04.2011, 15:50
Rodzaj akwarium z ziemią pod żwirkiem/piaskiem nazywamy LT-low tech nie polecam tego iżeli to twoje pierwsze akwarium ponieważ przy LT zazwyczaj jest wielka plaga glonów z którą mogłabyś sobie nie poradzić.
Co do oświetlenia to masz do wyboru:
-pokrywe
-belke oświetleniową
Polecam pokrywe,rośliny mało wymagające rosną w mgnieniu oka a cena jest niższa od belek.
Co do rozmnażania Amano to one to robią tylko i wyłącznie w wodzie solonej więc nie grozi Ci plaga.
Co do oświetlenia to masz do wyboru:
-pokrywe
-belke oświetleniową
Polecam pokrywe,rośliny mało wymagające rosną w mgnieniu oka a cena jest niższa od belek.
Co do rozmnażania Amano to one to robią tylko i wyłącznie w wodzie solonej więc nie grozi Ci plaga.
