23.05.2011, 21:11
Ja polecam. W 240 mam właśnie jego i się spisuje. Poza tym jest dość niezawodny. Jednak uważam, że lepszy byłby e901, bo ma mniejsze zużycie prądu i taką fajną uszczelkę (nie potrafię napisać o niej nic więcej mądrze).
