25.05.2011, 00:02
(24.05.2011, 11:50)fur napisał(a): Szukam 200l akwarium, tak patrze rozgladam sie i wpadlo mi woko takie cos:
http://allegro.pl/zestaw-200l-proste-pok...10314.html
Ale mam watpliwosci czy to oplacalny interes? Czy nie lepiej kupic filtr itd osobno? Nie napisali co to za firma ani nic, wiec podejzewam ze jakoscia nie grzeszy a nie chcialabym zeby mi padl.
Ja kupowałem u tego sprzedawcy:
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=14637902
ale nie wiem, czy ma 200 ltr. Przesyłka szybka i kapitalnie zabezpieczona oznakowana.
Nie kupuj profilowanych, no i najlepiej nie w zestawach, a niezbędne gratisy w stylu siatka, czy termometr to są w każdym akwarium na allegro
