25.05.2011, 10:20
O nie, w zyciu profilowanego nie kupie. myslalam ze w zestawach jakos bardziej sie bedzie oplacalo.
Nie moglam znalezc 200l u w/w sprzedawcy ale tu chyba dosc rozsadna cena (tylko nie wiem czy nie za duze hmm)
http://allegro.pl/robizoo-akwarium-100x5...48113.html
Kondziu poradzil zeby zainwestowac w filtr zewnetrzny - poczytalam o tym i tak tez zrobie.
Nie moglam znalezc 200l u w/w sprzedawcy ale tu chyba dosc rozsadna cena (tylko nie wiem czy nie za duze hmm)
http://allegro.pl/robizoo-akwarium-100x5...48113.html
Kondziu poradzil zeby zainwestowac w filtr zewnetrzny - poczytalam o tym i tak tez zrobie.
