06.06.2011, 23:08
(25.02.2011, 15:26)maluch114 napisał(a): Jeśli będziesz sytematycznie czyścił szybę czyścikiem ( codziennie wieczorem ) to nie bedziesz miał problemu z glonami . Używam czyścika od dawna i nie mam kłopotu z zielonymi glonami,a tym bardziej z brudną szybą. Polecam tą sprytną maszynkę .
Dokładnie, codziennie wieczorkiem przelecieć szybę i mamy problem z głowy

Posiadam taki:
Aqua-Szut 10mm
Trochę wkurza jak za szybko ruszam i odczepi mi się druga część, spadnie na dno i trzeba grzebać za nim
Ale ogólnie swoją pracę wykonuje bardzo dobrze
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem
