07.06.2011, 20:07
Ja w krewetkarium na wlot założyłem podkolanówkę.
Bakterie w wodzie są, chodzi tylko o to żeby się osiedliły. Ja na twoim miejscu, trzymałbym włączone oba filtry minimum tydzień.
Bakterie w wodzie są, chodzi tylko o to żeby się osiedliły. Ja na twoim miejscu, trzymałbym włączone oba filtry minimum tydzień.
