08.06.2011, 10:46
(07.06.2011, 20:07)Kondziu360 napisał(a): Ja w krewetkarium na wlot założyłem podkolanówkę.Ja postaram się dać tą gąbkę z filtra wewnętrznego jako prefitr na jakiś tydzień. Jeszcze nie wiem jak to wykombinuję ale na pewno tak zrobię. Później zastosuję mniejszą. Dzisiaj sie za to zabiorę bo mój fat3 pracuje głośno jak zaporożec
Bakterie w wodzie są, chodzi tylko o to żeby się osiedliły. Ja na twoim miejscu, trzymałbym włączone oba filtry minimum tydzień.

Podkolanówka to dobry pomysł ale do mniejszych akwariów gdzie nie ma tyle roślin i ryb co u mnie. Poza tym jakbym założył podkolanówkę na wlot to ten filtr spełniał by tylko rolę biologa. Do rozprowadzania CO2 z bimbrowni muszę się zaopatrzyć w jakiś malutki wewnętrzny filterek z podkolanówką właśnie zamiast gąbki

http://www.akwaswiat.net/filtr-wewnetrzn...27515.html
