• 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie

(07.06.2011, 20:07)Kondziu360 napisał(a):  Ja w krewetkarium na wlot założyłem podkolanówkę.
Bakterie w wodzie są, chodzi tylko o to żeby się osiedliły. Ja na twoim miejscu, trzymałbym włączone oba filtry minimum tydzień.
Ja postaram się dać tą gąbkę z filtra wewnętrznego jako prefitr na jakiś tydzień. Jeszcze nie wiem jak to wykombinuję ale na pewno tak zrobię. Później zastosuję mniejszą. Dzisiaj sie za to zabiorę bo mój fat3 pracuje głośno jak zaporożec Smile
Podkolanówka to dobry pomysł ale do mniejszych akwariów gdzie nie ma tyle roślin i ryb co u mnie. Poza tym jakbym założył podkolanówkę na wlot to ten filtr spełniał by tylko rolę biologa. Do rozprowadzania CO2 z bimbrowni muszę się zaopatrzyć w jakiś malutki wewnętrzny filterek z podkolanówką właśnie zamiast gąbki Smile
http://www.akwaswiat.net/filtr-wewnetrzn...27515.html


Wiadomości w tym temacie
oswietlenie do akwa 200l - przez sylwii73 - 27.08.2007, 10:24
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez soul_hudson - 23.06.2010, 22:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez peter10 - 23.06.2010, 22:23
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 06.05.2011, 19:39
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez kacperkrzyz - 09.05.2011, 15:53
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 09.05.2011, 20:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez krzysio.k1 - 09.05.2011, 22:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tadzik78LBN - 10.05.2011, 10:15
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez krzysio.k1 - 10.05.2011, 23:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez lasztom - 11.05.2011, 00:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 23.05.2011, 18:02
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez lasztom - 23.05.2011, 21:11
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 23.05.2011, 21:36
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez victus - 24.05.2011, 07:57
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez fur - 24.05.2011, 11:50
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 25.05.2011, 00:02
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 24.05.2011, 14:35
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez XeVion - 24.05.2011, 21:47
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Norka1990 - 24.05.2011, 22:01
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez fur - 25.05.2011, 10:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 25.05.2011, 10:36
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 05.06.2011, 22:20
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 10:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 07.06.2011, 11:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 14:00
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 07.06.2011, 20:00
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Kondziu360 - 07.06.2011, 20:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez wisnia0384 - 08.06.2011, 10:46
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez MiYu - 08.09.2011, 20:35
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Buddhist_Monk - 10.09.2011, 13:50
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez LinekWPR - 01.03.2012, 18:12
Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez tomekk35 - 18.03.2012, 23:03
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez damianoos - 03.04.2012, 18:56
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez f_kuba - 06.06.2012, 11:44
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez reebok22 - 26.08.2012, 15:31
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez akwarystyk - 22.09.2012, 21:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez stan__ - 29.11.2012, 14:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez KS_ARMANI - 04.12.2012, 21:39
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Tyberiusz - 04.01.2013, 18:18
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Krynes - 04.01.2013, 00:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez KS_ARMANI - 04.01.2013, 10:55
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie - przez Amonhell - 08.02.2014, 19:58
RE: oswietlenie do akwa 200l - przez PorannaRosa - 27.08.2007, 12:32
JAKI FILTR DO 200L... - przez darecki123! - 15.12.2007, 10:28
RE: JAKI FILTR DO 200L... - przez CzikO - 15.12.2007, 17:20
jak zmienić oświetlenie w standardowej pokrywie 200lakwa corner - przez hubert - 20.12.2007, 23:24
Świetlówki do 200l - przez Aru - 15.01.2008, 23:32
RE: Świetlówki do 200l - przez Jokeru - 16.01.2008, 00:11
Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 26.02.2008, 22:11
RE: Sprzęt do 200l - przez dax1990 - 26.02.2008, 22:58
RE: Sprzęt do 200l - przez Kesi - 27.02.2008, 00:54
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 11:41
RE: Sprzęt do 200l - przez dawid2b - 27.02.2008, 16:07
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 19:16
RE: Sprzęt do 200l - przez dawid2b - 27.02.2008, 19:25
RE: Sprzęt do 200l - przez bumboo - 27.02.2008, 19:27
RE: Sprzęt do 200l - przez buziaczek555 - 27.02.2008, 22:04
Pomoc w wyborze sprzętu do 200L - przez dc12345 - 08.12.2008, 00:07
RE: Pomoc w wyborze sprzętu do 200L - przez Tarkus - 08.12.2008, 15:27
Filtr do 200l - przez gwipaw - 12.12.2008, 17:01
RE: Filtr do 200l - przez andrzejkowac - 12.12.2008, 18:11
RE: Filtr do 200l - przez bumboo - 12.12.2008, 18:16
RE: Filtr do 200l - przez gwipaw - 12.12.2008, 18:52
Jaki sprzęt kupić do 200l ? - przez Michal1292 - 25.12.2008, 21:44
RE: Moje akwarium - przez andrzejkowac - 26.12.2008, 12:32
RE: Moje akwarium - przez Michal1292 - 26.12.2008, 13:57
RE: Moje akwarium - przez trezet - 26.12.2008, 16:07
RE: Moje akwarium - przez bony14akwa - 26.12.2008, 17:11
RE: Moje akwarium - przez Michal1292 - 26.12.2008, 17:24
RE: Jaki sprzęt kupić do 200l ? - przez Patrykolo14 - 26.12.2008, 19:13
RE: Moje akwarium - przez trezet - 26.12.2008, 22:09
Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 09.01.2009, 20:39
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 09.01.2009, 21:04
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 09.01.2009, 23:46
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 09.01.2009, 23:54
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Furion - 09.01.2009, 23:57
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez bumboo - 10.01.2009, 09:19
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 11:39
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 13:07
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 13:58
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 15:21
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 20:19
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 10.01.2009, 20:34
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 10.01.2009, 23:08
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 11.01.2009, 14:14
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 11.01.2009, 15:02
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Jokeru - 11.01.2009, 16:45
RE: Wybór sprzętu do 200l - przez Martin - 11.01.2009, 18:24
Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 15.02.2009, 10:45
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez JOKER - 15.02.2009, 11:32
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez pablo1107 - 20.03.2009, 14:23
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez hudini - 20.03.2009, 18:57
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 20.03.2009, 19:35
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 20.03.2009, 19:56
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 20.03.2009, 20:59
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 21.03.2009, 10:02
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez kilarkoprz - 21.03.2009, 10:13
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 21.03.2009, 12:00
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez prof.Animal - 21.03.2009, 13:33
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Malgorzata - 21.03.2009, 17:11
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 21.03.2009, 19:29
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 21.03.2009, 22:21
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Butorek1 - 21.03.2009, 22:42
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 22.03.2009, 09:31
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez kilarkoprz - 22.03.2009, 14:04
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 22.03.2009, 14:25
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Trzciniak - 22.03.2009, 14:51
RE: Jaki filtr do200 l?? - przez Radeek - 22.03.2009, 17:34
200l akwa i grzlka 100watt - przez reich77 - 17.04.2009, 10:14
RE: 200l akwa i grzlka 100watt - przez Kesi - 17.04.2009, 15:56
RE: 200l akwa i grzlka 100watt - przez reich77 - 18.04.2009, 01:34
Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez wisnia447 - 02.06.2009, 16:24
RE: Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez Lobo77 - 06.06.2009, 14:15
RE: Czy Aqua Szut Senior wystarczy na akwa 200l - przez apri cort - 06.06.2009, 21:37
Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 11.06.2009, 10:19
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez muminek - 11.06.2009, 12:12
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 11.06.2009, 12:21
Jbl e900 w 200 l ?? - przez Trzciniak - 11.06.2009, 12:42
Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 23.06.2009, 18:26
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 04.07.2009, 15:33
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez strojter - 04.07.2009, 15:49
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin_mw24 - 06.07.2009, 13:46
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 06.07.2009, 18:28
RE: Jaki kubełek możecie polecić do 200L - przez marcin-noe - 13.07.2009, 19:13
Który filtr? akwa 200l - przez logan89 - 19.08.2009, 19:22
RE: Który filtr? - przez kasper - 19.08.2009, 19:51
RE: Który filtr? akwa 200l - przez ethnix - 19.08.2009, 21:46
RE: Który filtr? akwa 200l - przez logan89 - 21.08.2009, 23:07
RE: Który filtr? akwa 200l - przez strojter - 21.08.2009, 23:14
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez CODY - 26.10.2009, 19:48
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez ss_langa - 26.10.2009, 20:35
RE: Filtr denny tłoczący w akwarium 200L - przez rahvin - 26.10.2009, 20:48
Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 20:07
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez BaRaNeK - 30.10.2009, 20:10
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez strojter - 30.10.2009, 20:12
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 20:16
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 20:28
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 20:57
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ss_langa - 30.10.2009, 21:08
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 21:17
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 22:54
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 23:04
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez ethnix - 30.10.2009, 23:27
RE: Wyposażenie do akwarium 200L - przez aikr - 30.10.2009, 23:37
Akwarium 200 l -jaki filtr - przez mateuszek78 - 31.12.2009, 01:06
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez Kesi - 31.12.2009, 19:50
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez BaNaNeK - 31.12.2009, 22:03
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez HELL BOY - 31.12.2009, 22:39
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez baarrteek - 01.01.2010, 01:09
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez toomeka@wp.pl - 17.01.2010, 18:20
RE: Akwarium 200 l -jaki filtr - przez toomeka@wp.pl - 17.01.2010, 18:23
Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 13:01
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez Pardos - 26.03.2010, 15:28
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez kacperkrzyz - 26.03.2010, 17:09
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 17:12
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:03
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 18:04
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:18
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez agnieszkam1 - 26.03.2010, 18:21
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez spin21 - 26.03.2010, 18:28
RE: Jaki wybrać filtr zewnętrzny do 200l? - przez daroo - 26.03.2010, 23:58
600 zł do wydania - przez robto - 02.06.2010, 21:53
RE: 600 zł do wydania - przez Pardos - 02.06.2010, 22:00
RE: 600 zł do wydania - przez robto - 02.06.2010, 22:19
RE: 600 zł do wydania - przez peter10 - 02.06.2010, 22:21
RE: 600 zł do wydania - przez kacperkrzyz - 02.06.2010, 22:47
RE: 600 zł do wydania - przez sepher - 02.06.2010, 22:57
RE: 600 zł do wydania - przez kacperkrzyz - 02.06.2010, 23:05
KUBELEK - przez bartosz - 12.11.2012, 22:53
RE: KUBELEK - przez bobi - 13.11.2012, 11:40
Jaki filtr do akwarium 200l? - przez GOLUMN - 22.06.2014, 23:05
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez edison - 22.06.2014, 23:18
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez wtelek1 - 23.06.2014, 11:42
RE: Jaki filtr do akwarium 200l? - przez GOLUMN - 24.06.2014, 11:32

Skocz do: