28.07.2011, 22:47
Hej!
Właśnie zauważyłem, że na ściankach mojego akwarium buszują takie mikro białe robaczki. Skąd one się biorą i czy można je spożytkować jakoś?
Właśnie zauważyłem, że na ściankach mojego akwarium buszują takie mikro białe robaczki. Skąd one się biorą i czy można je spożytkować jakoś?
