29.08.2011, 20:44
Trochę bajzel, przydało by się uporządkować. Trochę mi nie pasuje podłoże, nie lubię jak jest sam piasek (ale to tylko moja opinia, jak nie chcesz to nie bierz jej pod uwagę
). Jak nurzaniec się rozrośnie to powinno lepiej wyglądać wszystko i osprzęt będzie zasłonięty . Te poplątane mchy trochę psują ogólny wystrój, może jakiś korzeń dołóż i na nim je posadź. Ja też zawsze uważałem, że trawnik na 1 planie w każdym akwa dodaje bardzo dużo uroku, szczególnie jeśli chodzi o krwetkaria, więc może warto by coś było posadzić. A i jeśli dobrze zauważyłem i na powierzchni masz rzęsę, to dobrze Ci radzę wywal w cholerę bo to plaga i strasznie ciężko się jej potem pozbyć a mnoży się jak szarańcza
). Jak nurzaniec się rozrośnie to powinno lepiej wyglądać wszystko i osprzęt będzie zasłonięty . Te poplątane mchy trochę psują ogólny wystrój, może jakiś korzeń dołóż i na nim je posadź. Ja też zawsze uważałem, że trawnik na 1 planie w każdym akwa dodaje bardzo dużo uroku, szczególnie jeśli chodzi o krwetkaria, więc może warto by coś było posadzić. A i jeśli dobrze zauważyłem i na powierzchni masz rzęsę, to dobrze Ci radzę wywal w cholerę bo to plaga i strasznie ciężko się jej potem pozbyć a mnoży się jak szarańcza
