27.10.2011, 18:55
Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Wyczytałam pewną informację na temat ziaren lotosa- trzeba je spolerować żeby wykiełkowały, bo mogą tak sobie leżeć w wodzie nawet i 100 lat. Spolerowałam kawałek jednego wczoraj - dziś ziarenko jest dwa razy większe od pozostałych, może coś z tego będzie?
