27.10.2011, 20:32
(27.10.2011, 19:04)Basteq napisał(a): Fajnie, Coś bym wrzucił wyższego aby zasłonić sprzęt z lewej.
Kryptokoryna jak się zbierze to go zasłoni

Cytat:Rogatek taki marny czy to światło takie?, na przód dałbym cos niskiego bo teraz taki lekki chaosik, może strzałkę ogólnie bardzo ładnie i bojek cudo..Smile
Nie planuję już niczego dosadzać, zostaje to co jest. Rogatek to sobie rośnie jak chce, wkrótce wyleci, ale jeszcze chwilę może pobyć.
