09.11.2011, 18:28
Bardzo chciałam pokazać Wam lotosa, który wypuścił z ziarna kiełek. Jednak krewetki i ślimaki skutecznie go zeżarły. Zaraz na prawo od rogatka widać co z niego zostało- łupina jest oblepiona ciągle konsumującymi go świderkami 
Dodałam czarny brystol na tło i chyba lepiej to teraz wygląda.

Dodałam czarny brystol na tło i chyba lepiej to teraz wygląda.
