• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc w przejsciu na cos nowego
#2

Jako podłoże piasek , oświetlenie niezbyt mocne - ok.15-20W max .
Wkłady : zeolit i ceramika + gąbki działowe .

W tym akwa nie poszalejesz jeżeli chodzi o Tangę , ale możesz zająć się bardzo ciekawymi muszlowcami Wink

masz tutaj opisy:

www.muszlowce.prv.pl

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Wiadomości w tym temacie
Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez aquacuba - 10.11.2011, 20:03
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez Kroczek33 - 11.11.2011, 18:22
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez aquacuba - 20.11.2011, 14:37
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez Kroczek33 - 21.11.2011, 07:40
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez aquacuba - 21.11.2011, 22:09
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez Kroczek33 - 22.11.2011, 07:57
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez aquacuba - 22.11.2011, 17:39
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez Kroczek33 - 23.11.2011, 16:44
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez aquacuba - 30.11.2011, 21:13
RE: Pomoc w przejsciu na cos nowego - przez Kroczek33 - 01.12.2011, 14:56

Skocz do: