22.11.2011, 07:57
Wapienie filipińskie możesz sobie wysypać w ogrodzie , nie do akwarium .
Najlepiej weź normalne kamienie typu piaskowiec czy serpentynit .
Mogą być łupki.
Składy na pewno znajdziesz w necie.
Najlepiej weź normalne kamienie typu piaskowiec czy serpentynit .
Mogą być łupki.
Składy na pewno znajdziesz w necie.
