13.12.2011, 13:25
ale masz piękne bojowniki! tak z ciekawości ile kosztuje taki bojek? planuję w przyszłym roku może ok. lipca założyć krewetkarium z bojkiem, Twoja pierwsza wersja 23l bardzo mi się podobała taka "czarne wody"-przynajmniej ja to tak widzę, super, ale skalniak też ok, ciekawy pomysł.
