17.12.2011, 12:18
Oj coś drogo tam u ciebie, ale mają chociaż coś oryginalnego?
Przy okazji zamieszczam foto z przedświątecznych porządków, posadziłam mini-wąkrotkę (nie pamiętam nazwy), ciekawa jestem czy sobie poradzi przy tym świetle.
Przy okazji zamieszczam foto z przedświątecznych porządków, posadziłam mini-wąkrotkę (nie pamiętam nazwy), ciekawa jestem czy sobie poradzi przy tym świetle.
