17.12.2011, 13:54
(17.12.2011, 13:20)asz32 napisał(a): super, bardzo mi się podoba, tylko bojek jakiś bez nastroju chybaFoto poranne, Donatello jeszcze się dobrze nie obudziłdługo go masz już?
Mam go już, bo ja wiem...4-5 miesięcy.pawcio449 napisał(a):Ta mini wąkrotka to Hydrocotyle sp. Japan .
O dziękować dziękować

długo go masz już?