21.12.2011, 20:18
Przegapiłem Twój zbiorniczek z bojkiem hmm
Czas nadrobić zaległości bo na fotkach wygląda super
Co mi tu brakuje chyba tylko jakąś delikatną trawkę na przód.
Czas nadrobić zaległości bo na fotkach wygląda super
Co mi tu brakuje chyba tylko jakąś delikatną trawkę na przód.
375l - Roślinne
http://www.akwaswiat.net/-375l-greg3or-r...23370.html
Zapraszam !! Zlikwidowane na okres przeprowadzki ( 1 - 5 m-cy )
30l Aquael - Aktywne
http://www.akwaswiat.net/-30l-greg3or-t-34114.html
