22.01.2012, 12:10
Wszystko super, tylko jedno mi nie pasuje 
- Ta roślina po lewej stronie na pierwszym planie
Lepiej by tam pasował jakiś trawniczek

- Ta roślina po lewej stronie na pierwszym planie
Lepiej by tam pasował jakiś trawniczek
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
