• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Małe robaczki w akwarium - co to jest?
#6

Przepraszam , ale chcę sie podpiąć pod ten wątek z dziwnymi robaczkami w akwarium. Zauważylem przy odmulaniu, że na ściankach miednicy poruszają się małe podlużne istoty koloru różowego dlugości 3-6 mm takie małe wężyki w wodzie nie pływają ponieważ czasami biorę troche i obserwuję. CO to może być akwarium 63 litry, obsada 20 neon tetra 5 otosków kilka gupikow i od dzisiaj bocja karłowata jest to zestaw kompletny Juwela filtr wewnetrzny grzałka napowietrzanie skałka i kurtyna. Będę wdzięczny za poradę.


Wiadomości w tym temacie
Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez shorty - 28.07.2011, 22:47
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez Kondziu360 - 28.07.2011, 22:54
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez bomboszek - 28.07.2011, 23:31
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez Babaulti - 02.08.2011, 23:15
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez Malutki - 05.08.2011, 13:34
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez bombel30 - 10.02.2012, 14:17
RE: Małe robaczki w akwarium - co to jest? - przez asz32 - 10.02.2012, 14:56
Updated Pet Supply NZ Info - przez FrankJScott - 09.06.2026, 16:54

Skocz do: