10.02.2012, 14:17
Przepraszam , ale chcę sie podpiąć pod ten wątek z dziwnymi robaczkami w akwarium. Zauważylem przy odmulaniu, że na ściankach miednicy poruszają się małe podlużne istoty koloru różowego dlugości 3-6 mm takie małe wężyki w wodzie nie pływają ponieważ czasami biorę troche i obserwuję. CO to może być akwarium 63 litry, obsada 20 neon tetra 5 otosków kilka gupikow i od dzisiaj bocja karłowata jest to zestaw kompletny Juwela filtr wewnetrzny grzałka napowietrzanie skałka i kurtyna. Będę wdzięczny za poradę.
