09.03.2012, 16:23
z neonami właśnie tak bywa- współczuję,
skoro podniosłeś temp. do ok 32 st to już nie musisz lać leków, czekaj jeszcze kilka dni, straty są nieuniknione raczej- zwłaszcza neonów i wiadomo, że roślin też, więc przygotuj się, jak po kilku dniach kropki znikną i ryby nie będą się ocierać to zostaw jeszcze wysoką temp przez 2 dni a później powoli obniżaj- (1 stopień dziennie), gdy będzie 29st zostaw tak na 3 dni a później znowu stopniowo obniżaj do takiej jaka była, potem podmiana i węgiel aktywny
skoro podniosłeś temp. do ok 32 st to już nie musisz lać leków, czekaj jeszcze kilka dni, straty są nieuniknione raczej- zwłaszcza neonów i wiadomo, że roślin też, więc przygotuj się, jak po kilku dniach kropki znikną i ryby nie będą się ocierać to zostaw jeszcze wysoką temp przez 2 dni a później powoli obniżaj- (1 stopień dziennie), gdy będzie 29st zostaw tak na 3 dni a później znowu stopniowo obniżaj do takiej jaka była, potem podmiana i węgiel aktywny
