07.01.2013, 17:24
Do Radek0909:
1.One nie są wyblakłe tylko aparat mam zły.
2.Dzięki za wiadomość ,że lubią być w grupie to je dokupię.
Do klosek:
1. Co niby masz do zamku???
2. Może sam się pochwalisz jakie masz akwa czy coś ,a nie tylko wszystkich krytykujesz do o koła ,może najpierw pomyśl co piszesz ,a nie masz pretensje do wszystkich nie wiadomo ,o co ???
1.One nie są wyblakłe tylko aparat mam zły.
2.Dzięki za wiadomość ,że lubią być w grupie to je dokupię.
Do klosek:
1. Co niby masz do zamku???
2. Może sam się pochwalisz jakie masz akwa czy coś ,a nie tylko wszystkich krytykujesz do o koła ,może najpierw pomyśl co piszesz ,a nie masz pretensje do wszystkich nie wiadomo ,o co ???
