07.01.2013, 18:00
Do Aksolotl666:
Są wyblakłe, sam trzymam razbory klinowe i wyglądają o niebo lepiej, czego dowodem była dziś konieczność wyławiania ich jajeczek żeby się odchowały (oby się udało).
Zamki i inne tego typu "ozdoby" mogą wydzielać trujące związki, stąd powinno unikać się czegokolwiek sztucznego i malowanego w akwarium. I wyglądają beznadziejnie, ale podobno o gustach się nie dyskutuje.
Są wyblakłe, sam trzymam razbory klinowe i wyglądają o niebo lepiej, czego dowodem była dziś konieczność wyławiania ich jajeczek żeby się odchowały (oby się udało).
Zamki i inne tego typu "ozdoby" mogą wydzielać trujące związki, stąd powinno unikać się czegokolwiek sztucznego i malowanego w akwarium. I wyglądają beznadziejnie, ale podobno o gustach się nie dyskutuje.
