07.01.2013, 18:17
(07.01.2013, 18:11)marcin0714 napisał(a): Akurat tan zamek jest chyba przystosowany do akwarium i nie powinien być szkodliwy, ale faktem jest to że to trochę kiczowate... W akwarium powinno się zapewniać warunki bardziej zbliżone do natury. Ale jak napisał Radek są różne gusta...
A obsada bardzo kiepska.
Ale wodę zatwardzają tak jak i muszle.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
