11.01.2013, 18:26
MASZ MEGA ZUPE RYBNĄ , I ARANŻ DO KITU!
Po to jest forum żeby doradzać, krytykować. Tobie coś powiedzieć to Ty się bardzo obrażasz,zamiast strzelać fochy weź sobie do serca to co inni powiedzieli i zdecyduj się na jedną ławice i dobierz obsade tak aby nie było tłoczno, o zamku nie wspomnę.!
Po to jest forum żeby doradzać, krytykować. Tobie coś powiedzieć to Ty się bardzo obrażasz,zamiast strzelać fochy weź sobie do serca to co inni powiedzieli i zdecyduj się na jedną ławice i dobierz obsade tak aby nie było tłoczno, o zamku nie wspomnę.!
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
