20.03.2013, 01:12
Witam jestem tu nowy .
Około 1 roku posiadałem akwarium 25l i z dniem 10-03-2013 zmiana na 54l, filtr aquacler 20 ,oświetlenie actizoo supra'lux 45cm 15w podobno dobra dla roślinek ,akwarium kupiłem używane.
Obsada z poprzedniego akwarium ; 1x bojownik,2x rozboraklinowa ,1x danio różowe,2x danio malabarskie, 2xbrzanka-brokatowa ,1x molinezja czarna, 1x kosiarka, 1x neon-innesa, 1xgupik ,wydaje mi się trochę puste to akwarium ,co powiecie o obsadzi i co mogę dobrać aby powiększyć obsadę, chciał bym cos łatwo rozmnażających się .
Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycję to czekam na odpowiedz
Pozdrawiam Musko.
Około 1 roku posiadałem akwarium 25l i z dniem 10-03-2013 zmiana na 54l, filtr aquacler 20 ,oświetlenie actizoo supra'lux 45cm 15w podobno dobra dla roślinek ,akwarium kupiłem używane.
Obsada z poprzedniego akwarium ; 1x bojownik,2x rozboraklinowa ,1x danio różowe,2x danio malabarskie, 2xbrzanka-brokatowa ,1x molinezja czarna, 1x kosiarka, 1x neon-innesa, 1xgupik ,wydaje mi się trochę puste to akwarium ,co powiecie o obsadzi i co mogę dobrać aby powiększyć obsadę, chciał bym cos łatwo rozmnażających się .
Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycję to czekam na odpowiedz
Pozdrawiam Musko.
