20.03.2013, 11:44
Do takiego bania, łatwo rozmnażające się to jedynie gupik. Nic więcej. Żaden mieczyk, czy molinezja - za małe akwarium. Proponowałbym na nowo dobrać obsadę, czyli jedna ławica 10-15 sztuk, parka większych ryb np gupiki, i na dno otosy czy kirysy, to wszystko.
